ماوراء راز
 
درباره ی هرچیزی

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه بیست و هفتم دی 1391 توسط خودم
به گزارش مشرق به نقل از فارس، آخرین روزهای سال گذشته در مسکو اتفاقی افتاد که  خیلی‌ها را به تعجب واداشت. این روز در آسمان مسکو تکه ابری با شکلی خاص درست شده بود که کسی برای چگونگی تشکلی ان جوابی نداشت.

 


برچسب‌ها: ابری که سؤال ایجاد کرد, تصاویر

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه بیست و پنجم دی 1391 توسط خودم

تعداد زیادی یوفو در اطراف هاله ماه دیده شده اند و تنها تعداد کمی از آنها در حال پرواز در نیمه روشن ماه مورد تصویر برداری قرار گرفته اند. دیدن یوفو در نیمه تاریک ماه بسیار کم اتفاق می افتد .

واضح است که این اشیا ستاره نیستند.

منبع:       http://www.thetruthbehindthescenes.org

برای دیدن کلیپ به لینک سایت یوتوب برید....

اینم لینک....http://www.youtube.com/watch?v=wJcZkHWYPYY&feature=player_embedded#!


برچسب‌ها: مشاهده ی یوفو درنزدیکی ماه
نوشته شده در تاريخ دوشنبه بیست و پنجم دی 1391 توسط خودم

در 17 دسامبر 2012 درنزدیکی شهر Palotina کشور برزیل, ستونهای غیرمعمولی نورهای عظیم خیره کننده در آسمان در مقابل جهت خورشید مشاهده شد. آنرا عده ای امواج ضد شفقی نامیده اند, امواج ضد شفقی(Anticrepuscular rays) که گفته میشود غالبا در طلوع و غروب خورشید دیده میشوند؟! اینجانب شخصا تابه حال چنین چیزی در عمرم ندیده بودم, شما چطور؟

این ویدئو در پرسش و پاسخ یکی از contacteeهای فرازمینیها که در سایت galacticchanneling بروز رسانی میشود نیز آمده(در 29 دسامبر 2012: http://galacticchannelings.com/english/blossom29-12-12.html) که اینجانب آنرا اولین بار آنجا یافتم. تنها آن بخش پرسش و پاسخ های مربوط به این ویدئو را نیز ترجمه کرده ام که در زیر آمده است:

-فقط یک حسی درونم از امیدواری که جهان بسرعت میرود که شاهد تغییرات خوبی باشد. هنوز حس میکنم که یک اتفاقی برای افتادن وجود دارد. هنوز حس میکنم که ستونهای نور را خواهیم دید…از چیزی صحبت کردم که….آیا برایتان مهم است که نظری درباره ستونهای نوری که در برزیل رخ داد بگوئید؟

–ما ازت ممنونیم بخاطر مطرح کردن این موضوع و اشاره میکنیم که فرمی که نور در آن ویدئو گرفت از باقیمانده لایه ای بود که بمراتب بالاتر از جو افکنده شده بود.


برچسب‌ها: ستونهای نور عظیم خیره کننده

ادامه مطلب
.: Weblog Themes By Pichak :.تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
  • دانلود فیلم
  • قالب وبلاگ